ŠKD 1Advent, advent štyri sviece,
prvá z nich sa zatrbliece.
Za ňou druhá, tretia zhorí,
prinesieme stromček z hory.
A keď štvrtá horí stíška,
tešíme sa na Ježiška.

Čas Adventu a čas Vianoc má magický charakter. S tým súvisia rôzne ľudové obyčaje, zvyky, tradície, ktoré nám pomáhajú prežiť tento čas plnšie a aktívnejšie. Nebolo tomu ináč ani v našom I. oddelení. Od začiatku sme usilovne pracovali a vytvárali rôzne ozdoby, pozdravy, stromčeky. My sme si stromček nepriniesli z hory, ako sa hovorí v básničke, ale zapojili sme sa do environmentálnej súťaže, ktorú pripravili na našej škole. Nápadov bolo veľmi veľa a šikovných rúčiek ešte viac. Práca sa nám vyplatila a umiestnili sme sa na I. mieste.
Pozrite sa ako sme usilovne pracovali:

Advent

Vianoce

Naše EKO stromčeky

Keďže sa pomaly končí prvý polrok v škole a my sme šikovní, usilovní a rady vyrábame niečo pekné pozrite si aj naše ďalšie aktivity:

Jesenné variácie + Jarmoček pre Janka:

Helloween:

Mikuláš:

Mikulášske hry: