Aktuality

OK vo futbaleKoncom októbra sa uskutočnili Kvalifikácie v malom futbale mladších žiakov, mladších žiačok a najmladších žiakov (1. stupeň).

Tuláčikovia v Banskej ŠtiavniciŽiaci, rodičia a pani učiteľky z turistického krúžku Tuláčik sa v sobotu 26. 10. 2019 vybrali spoznávať okolie mesta Banská Štiavnica.

Nezabúdaj na raňajkyV rámci Týždňa zdravej výživy sa naši žiaci zapojili do tejto aktivity témou Nezabúdaj na raňajky.

Po medvedích stopáchVo štvrtok 24.10. sa žiaci 4. B a 4. C vybrali na besedu s fotografom, dobrovoľným strážcom prírody, redaktorom, zamestnancom ZOO Bojnice,... Jaroslavom Slašťanom.

Beseda sos spisovateľkouV utorok 15.10. 2019 sa žiaci 4. B a 4. C zúčastnili besedy so spisovateľkou Kristínou Baluchovou.

KeramikárHodiny pracovného vyučovania žiakom 3. A a 4. A triedy 10. 10. 2019 spestrila tvorivá dielňa keramikára Mareka Novotňáka, ktorý zavítal priamo do triedy.