Aktuality

Deň zdraviaCELOSLOVENSKÉ FINÁLE ŠPORTOVÝCH DNÍ NADÁCIE SLOVENSKEJ SPORITEĽNE 2019 A O2 ŠPORTOVEJ AKADÉMIE MATEJA TÓTHA.

18. decembra 2019 - 6. miesto

ChémiaDňa 17. 12. 2019 sa žiaci 1. C triedy zúčastnili ,,Hodiny plnej zázrakov“, ktorú si pre nich pripravili žiaci 2. stupňa z chemického krúžku pod vedením p. uč. S. Kenderovej.

Šaliansky MaťkoSúťaž v prednese povestí prvej kategórie má svojich zúčastnených a pozná svojich víťazov.

PlanetáriumPredstavy o nekonečnosti, veľkosti a majestátnosti vesmíru si žiaci 4. A a štvrtáci súkromnej ZŠ Dotyk rozšírili v krásnych prezentáciách Krajskej hvezdárne a planetária Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom.

MDŠKMedzinárodný deň školských knižníc je vyhlásený na štvrtý októbrový pondelok.

Štvrtáci v KošiciachV piatok 6.decembra sa žiaci 4. B a 4. C vybrali do Košíc.