Aktuality

RegiochemV minulom školskom roku Mondi SCP opäť zorganizovalo regionálnu súťaž v chémii - REGIOCHEM, určenú pre žiakov 8. ročníka.

Múzeum ručnej výroby papiera v LudrovejV utorok 22. septembra 2020 navštívili žiaci 3. B triedy Múzeum ručnej výroby papiera v Ludrovej.

ParkourV stredu 11. 03. 2020 k nám do školy zavítala Limitless Academy.

Nella DzurišováV triede 5. C – športovej, máme jednu talentovanú žiačku Nellku Dzurišovú, ktorá sa venuje dosť náročnému športu lyžovaniu.

ShakespeareV piatok 14. 02. 2020 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo súťaže v prednese anglickej poézie a prózy s názvom Shakespeare’s Memorial.

DODNaša základná škola bola v sobotu 07. 03. 2020 výnimočne otvorená pre všetkých predškolákov, ich súrodencov a rodičov, ktorí si prišli pozrieť, ako to vyzerá, možno, v ich budúcej škole.