Beseda so spisovateľkouPre žiakov III. B a III. C bol utorok 19. 03. 2019 jedinečný.

Stretli sa so spisovateľkou Kristínou Mišovičovou, ktorá porozprávala o knihe Decká z mesta sa (ne)vedia biť, ale aj o jej pripravovaných knihách pre deti. V spomínanej knihe Decká z mesta sa (ne)vedia biť sa nachádzajú príbehy o dvoch chlapcoch, ktorí sa spočiatku nemali veľmi v láske, no nakoniec sa to možno zmení. (To je, ale tajomstvom... pre čitateľov.) Taktiež sme sa dozvedeli mnoho zaujímavých vecí o jej živote, zistili sme, kde pani spisovateľka čerpá inšpirácie, ako sa spoznala s pani ilustrátorkou a kto je jej najväčším kritikom. Pani spisovateľka sa nebála ani našich otázok, na ktoré nám s radosťou zodpovedala. Potešilo nás, že sme si spomínanú knihu mohli aj zakúpiť. Pridanú hodnotu dáva knihe podpis a venovanie pani spisovateľky Kristíny Mišovičovej.