ŠvP HronecVo Veporských vrchoch asi 5 km od Brezna v dedinke Hronec v rekreačnom zariadení Poniklec si užilo týždeň od 17. 06. – 21. 06. 2019 svoju školu v prírode spolu 47 žiakov z 2. A, 3. A a 4. B.

Spestrením tradičného „aligátorského programu“ bola návšteva farmy Čierny Hron, kde sa deti pohybovali medzi rozmanitými domácimi zvieratkami a previezli sa aj na koňoch. K správnej škole v prírode patrí aj turistika. Vybrali sme sa na vrch Chvatimech k chate Bernardín, kde sa nachádza najstaršia sedačková lanovka v strednej Európe. Ani popoludňajšie búrky nikomu neskazili náladu. Tú si všetci vylepšovali rôznymi hravými aktivitami v budove / FIRMY, ŠOV TALENT/ , kde deti využili svoje úžasné tvorivé schopnosti a hravosť. Super zážitkom bolo kino v perinách s popcornom. A boli aj diskotéky a všetci s chuťou tancovali a potom dobre a dlho spali. Starší aj mladší, dospelí aj deti, všetci tu boli kamaráti a vrátili sa domov spokojní a plní zážitkov.