Originálny vianočný pozdravPomaly sú tu... Vianoce. Väčšina z nás sa už teší na milé stretnutia s rodinou a priateľmi, či rodinnú pohodu, pokoj a lásku vôkol nás.

Je to čas radostí, zázrakov, prianí. Vianoce, sviatočné čaro pozamykané do nádherných vianočných piesní, kolied, pozdravov, vinšov, do velebného ticha vianočných stromčekov. Sú symbolom očakávaní, napĺňania túžob, obdarovávania a nádeje. Atmosféru Vianoc ukryli naši žiaci do pozdravov. V stredu 4. decembra zorganizoval Žiacky parlament medzitriednu súťaž: Originálny vianočný pozdrav. Žiaci strihali, kreslili, lepili, vyrábali pozdravy, ktoré sú jedinečné. Všetkým patrí veľká pochvala za ich nápaditosť, spoluprácu a tvorivosť. Víťazné pozdravy boli odmenené diplomom a sladkou odmenou.
Hlasovanie dopadlo nasledovne:

1.      stupeň

 

2.      stupeň

1.      miesto:

4. C

 

1.      miesto:

7. A

2.      miesto:

4. B

 

2.      miesto:

8. A

3.      miesto:

2. B

 

3.      miesto:

8. D