Krajské kolo v gymnastickom štvorboji.

Dňa 4.5.2016 sa v Zakamennom konalo KK gymnastického štvorboja. Naši žiaci v silnej konkurencii vybojovali medailové umiestnenia družstiev. Najstaršie žiačky kat. C skončili na treťom mieste, mladšie žiačky kat. B na druhom mieste a najmladší žiaci kat. A na prvom mieste. Najmladší žiaci si zabezpečili postup na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa uskutočnia 17.5.2016 v Poprade. Na krajskom kole sa vyhodnocovali po prvýkrát aj jednotlivci. Za ml. žiakov na prvom mieste skončil Peter Chmelický, na druhom mieste Richard Petruf obaja z 2.B a v kategórii B žiačky na prvom mieste skončila Terezka Ondečková z 5.E. Všetkým žiakom gratulujeme ku krásnym umiestneniam a chlapcom držíme palce na celoslovenskom kole.

Mgr. K. Svrčanová