16Od septembra tohto školského roka pôsobí na našej škole americký lektor Michael Birchfield, ktorý pochádza z Atlanty, štát Georgia v USA.

Na Slovensku opracuje ako dobrovoľník, najmä v oblasti Liptova. Jeho úlohou je byť prospešný a užitočný v projektoch v rámci rôznych komunít. V prevažnej miere sa však venuje práci s kresťanskou mládežou. Na našej škole ho môžete stretnúť každú stredu v niektorých triedach počas vyučovania hodín anglického jazyka. Michael je veľmi nadaný a skromný mladý muž. Je naozaj veľmi dobré, ak naši žiaci môžu počuť prirodzenú angličtinu počas množstva aktivít, ktoré si Michael pre nich pripravil. Veľmi si vážime jeho ochotu a pomoc. Treba dodať, že na na vyučovacích hodinách sú prítomné pani učiteľky Viera Urbanová alebo Katarína Kupčová.