Školské akcie škol. rok 2016/2017

BobáňovciDňa 28. 6. 2017 sme na našej škole privítali milú návštevu z Terchovej – p. Miloša Bobáňa a jeho hudobníkov z detského folklórneho súboru Terchovček, ktorí nám prišli predviesť svoje majstrovské umenie.

Čitateľská súťažV školskom roku 2016/17 sa v našej škole uskutočnilo viac súťaží, ktoré zameriavali pozornosť žiakov smerom ku knihám.

LiskováNaša spolužiačka Veronika Horvátová nás pozvala k svojím starkým do Liskovej pozrieť sa a zároveň povoziť na koníkoch.

3.A nádejní spisovateliaŽiaci 1.A sa preniesli do ríše fantázie a tvorivých schopností Matúška Neštepného a Filipka Bajačeka z 5.A bývalých žiakov pani učiteľky 1.A Ľuboslavy Pastuchovej.

Baško PoljeV tomto školskom roku sme sa vrátili po piatich rokoch opäť do hotela Alem v chorvátskej Dalmácii.