Malý princ„Iba srdcom vidíš jasne, podstata je očiam ukrytá.“ Antoine de Saint-Exupéry

Predvianočný čas sa v našej triede 4.C tento rok niesol v znamení Malého princa.

Krásne posolstvo velikána Exupériho sme sa snažili priblížiť muzikálom, ktorým sme potešili našich milých rodičov, starých rodičov a známych. V stredu podvečer tak naše herecké, ale aj spevácke výkony zažiarili na vianočnom vystúpení. Veľké obecenstvo bolo nadšené a spoločná chvíľa nám všetkým pripomenula, aké hodnoty života sú pre nás tie najdôležitejšie. Malí herci krásne stvárnili postavy a veľkým potleskom a žiariacimi očami svojich najbližších tak zožali veľký úspech.
Predstavenie si opäť zopakovali vo štvrtok 22.12. v dopoludňajších hodinách. Skvelé publikum tentokrát tvorili žiaci 1. stupňa našej školy, ktorým tiež spríjemnili vianočné chvíle a spestrili tak čaro nastávajúcich Vianoc.
Tr. uč. Mgr. Silvia Dittrychová