TricklandiaZačiatok tohto týždňa sa pre našich štvrtákov niesol v znamení „optických ilúzií“. V pondelok, 24. 04. 2017 sme totiž navštívili zábavný park Tricklandiu v Starom Smokovci. Deti tu našli zrkadlové bludisko a pobavili sa na rôznych optických klamoch. Takto navštívili Vlkolínec, Bojnický zámok, Spišský hrad, Dunajec, prezreli si poštovú známku s vyobrazením Jánošíka a zvečnili sa aj pri ďalších zaujímavých obrazoch. Samozrejme, okrem parku, sme vnímali a pozorovali krásu našich Tatier, dokonca aj počasie nám veľmi prialo. Cestu tam a späť sme si užili obľúbeným spôsobom dopravy - vlakom a niektorí aj po prvýkrát cestovali zubačkou zo Štrby na Štrbské Pleso. Veríme, že snímky, ktoré sme nafotili, pobavia nie jedného diváka.
Tr. uč. 4.B, 4.C, 4.D triedy,
PaedDr. Silvia Baranová, Mgr. Silvia Dittrychová, PaedDr. Monika Bobeková